02. OFERTA

02.1. strony www

Strony www Gdańsk Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem stron i serwisów www. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni wykorzystać potencjał naszego Klienta. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia spełniające wszelkie standardy obowiązujące w Internecie, a zwłaszcza procedury wymagane przez wyszukiwarkę google. Takie podejście sprawia, że tworzone przez nas strony www można w łatwy sposób pozycjonować, co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy.

Tworzymy różne serwisy www: od prostych wizytówek, po rozbudowane serwisy z przyjaznymi systemami zarządzania treścią (CMS) i opcjami płatności on-line.

 

 

02.2. projekty graficzne

Projekty graficzne GdańskUlotki, foldery, wizytówki, plakaty, banery, czy roll-upy - opracujemy graficznie i wypordukujemy każdą reklamę, każdy materiał informacyjny. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej firmy wraz z opracowaniem graficznym logotypu.

 

 

02.3. drukarnia

Drukarnia Gdańsk Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i stałych partnerów realizujemy wszelkie usługi drukarskie. Wyróżnia na profesjonalizm, terminowość oraz najwyższa jakość. Oferujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej staranności przy każdym zleceniu.